Reforma psychoterapii dzieci i młodzieży... i co my na to?
Warszawa, 23 luty 2019 r.
Przejdź do treści


,,Reforma psychoterapii

dzieci i młodzieży...

i co my na to?''

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejną Debatę Warszawską tym razem poświęconą zmianom w kształceniu w obszarze psychoterapii dzieci i młodzieży. Wprowadzenie specjalizacji psychoterapii dzieci i młodzieży jest bez wątpienia gorąco dyskutowane w naszym środowisku i budzi różne kontrowersje.
Chcielibyśmy zastanowić się co możemy zrobić, żeby w przyszłości głos psychoterapeutów stał się ważny i respektowany? Jak możemy budować dialog pomiędzy psychiatrią a psychoterapią? Na tegoroczną Debatę przyjęły zaproszenie osoby zawiązane z psychiatrią - pani prof. Agata Szulc (Prezes PTP) i pani prof. Barbara Remberk (konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży). Jest to również kolejna okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń. Poza tym naszym Debatom zazwyczaj towarzyszy miła atmosfera i wspaniałe tarty...
Po Debacie odbędzie się Walne Zebranie członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin, podczas którego dotychczasowy Zarząd będzie miał okazje pożegnać się z Państwem i jednocześnie wybierzemy nowe władze Sekcji.
Do zobaczenia w Warszawie 23 lutego 2019 r.

Serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu Zarządu

Przewodnicząca
Hanna Pinkowska-Zielińska
Sekcja Naukowa Terapii Rodzin PTP, ul. Flory 7/11, 00-586 Warszawa, mail: sntr.ptp@gmail.com
Wróć do spisu treści