SNTR

Spotkania na cztery pory roku – wykład 21.09.2022

Szanowni Państwo,
mija kolejna pora roku, co oznacza przesłanie od SNTR zaproszenia na kolejny wykład z cyklu „Spotkania na cztery pory roku”.
Na koniec lata, 21 września o godz. 20.15 zapraszamy Państwa do wysłuchania wykładu pt.:
„Terapia psychoseksualna. Nierozerwalny związek umysłu i ciała”, który wygłosi Dorota Mucha terapeutka psychoseksualna oraz psychoterapeutka relacji.
Dorota Mucha ukończyła studia wyższe w renomowanym Tavistock Relationships w Londynie, gdzie obecnie pracuje jako wykładowca, tutor i superwizor kliniczny. Przez wiele lat zarządzała Kliniką Psycho-Sexualną w szpitalu zdrowia seksualnego Brytyjskiego Funduszu Zdrowia. Jest akredytowanym członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BACP), Kolegium Terapii Sexualnej i Relacji/Związków (COSRT), Towarzystwa Psychologicznego Wielkiej Brytanii (UKCP), etc.
Dorota jest założycielką i dyrektorką zajmującą się pracą kliniczną „Us In Therapy” – kliniki zdrowia seksualnego specjalizującej się w terapii psycho-sexualnej oraz polimilości, związkach osób tej samej płci, aseksualności, digiseksualności, tożsamości LGBTQAI+, problemami chemsex, itp. Jest jednym z twórców terapii par opartej na mentalizacji dla skonfliktowanych związków. Prowadzi wykłady i warsztaty o powyższej tematyce na całym świecie. Jest stałym doradcą branżowych magazynów, w tym „Attitude” i „Vice”, jak również autorem wielu publikacjach naukowych. Ostatnio opracowała tekst podejmujący temat tranzycji pt.: „Obawa przed różnicą i chęć zróżnicowania”.
Dorota mówi w sposób otwarty o intymności i promuje pozytywny stosunek do seksu prowadząc otwarty dialog ze swoimi klientami na temat ich relacji z erotyką i ciałem.

Sekcja Naukowa Terapii Rodzin, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Szpital Uniwersytecki nr 1, Klinika Psychiatrii w Bydgoszczy
85-094 Bydgoszcz, ul. Curie-Skłodowskiej 9, sntr.ptp@gmail.com
www.sntr.org.pl 503-705-778
Zgłoszenia prosimy kierować na adres sntr.ptp@gmail.com
Dla członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin udział w wykładzie jest bezpłatny.
Odpłatność dla członków Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP wynosi 20 zł.
Dla pozostałych osób 40 zł.
Opłaty prosimy wnosić na konto SNTR 65 1050 1445 1000 0012 0294 64 12
Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu zgłoszenia.

W imieniu Zarządu SNTR PTP
Hanna Pinkowska-Zielińska