SNTR

Spotkania na cztery pory roku

Szanowni Państwo, w imieniu Zarządu SNTR PTP chcielibyśmy powiadomić o rozpoczęciu cyklu wykładów dla terapeutów par i rodzin pt: „Spotkania na cztery pory roku”. Najbliższe kilka wykładów dotyczyć będzie tematu seksualności w parze i rodzinie.
Miło nam zapowiedzieć wiosenny wykład prof. Grzegorza Iniewicza pt. „Więcej niż dwoje czyli polimiłość”, który odbędzie się 8 czerwca o godz. 20.15 na platformie zoom.
Grzegorz Iniewicz jest psychologiem, profesorem w Zakładzie Psychologii Klinicznej Instytutu Psychologii Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest certyfikowanym psychoterapeutą i superwizorem SNP PTP oraz posiada certyfikat Seksuologa Klinicznego PTS. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapii i seksuologii, w tym współredaktorem książek: „Koncepcja przywiązania. Od teorii do praktyki klinicznej”, „Seksualność człowieka. Wybrane zagadnienia”, „Wprowadzenie do Psychologii LGB”, i „Dysforia i niezgodność płciowa”.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres sntr.ptp@gmail.com
Dla członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin udział w wykładzie jest bezpłatny, odpłatność dla członków Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP wynosi 20 zł, dla pozostałych osób 40 zł.
Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu zgłoszenia.

W imieniu Zarządu SNTR PTP
Hanna Pinkowska-Zielińska