SNTR

“Wykłady na cztery pory roku” – 19.06.2024

Uwaga, uwaga!

Jeszcze przed wakacjami, zapraszamy w dniu 19 czerwca o godz. 20.15 na spotkanie w ramach cyklu: Wykłady na 4 pory roku.
Na pożegnanie wiosny wysłuchamy ponownie Pawła Malinowskiego, z wystąpieniem o tytule: „C-PTSD (złożone PTSD) jako podłoże wybranych zaburzeń osobowości, w tym narcyzmu wrażliwego. Teoria i praktyka.”
Będzie to dopełnienie pierwszego, bardzo ciekawego wykładu, który odbył się we wrześniu zeszłego roku.
Nasz Gość integruje wiedzę płynącą z neuronauki, psychologii, psychiatrii, duchowości.
Jest absolwentem studiów lekarskich. Od ponad 20 lat pracuje jako psychoterapeuta. Współpracuje z Laboratorium Psychoedukacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współzałożyciel i wieloletni członek Zarządu Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Paweł Malinowski podchodzi całościowo do zdrowia człowieka. Uwzględnia wpływ kondycji ciała na stan psychiczny, pomaga pacjentom zrozumieć, jak w praktyce mogą zadbać o zdrowie oraz formę fizyczną.
Jest autorem książki „Umysł, ciało, duchowość.” Prywatnie interesuje się duchowością, naturą
świadomości, neuronauką, fizyką kwantową, sztuczną inteligencją oraz medycyną funkcjonalną. Praktykuje medytację i różne formy codziennej uważności.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres sntr.ptp@gmail.com do 16 czerwca 2024.
Dla członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin udział w wykładzie jest bezpłatny. Odpłatność dla członków Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP wynosi 30 zł, dla pozostałych osób 50 zł.
Opłaty prosimy przesłać na konto SNTR 65 1050 1445 1000 0012 0294 64 12

We wrześniu, na koniec lata, planujemy spotkanie z Ricardo Lombardi, który powie nam o koncepcji przeciwprzeniesienia somatycznego. Spotkanie tłumaczyć będzie Anna Mędrzejewska – certyfikowana analityczka grupowa, superwizorka terapii grupowej i indywidualnej Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, szkoleniowa analityczka grupowa. Miłośniczka włoskiej kultury, kuchni i języka włoskiego.

W imieniu Zarządu SNTR PTP
serdecznie Państwa zaprasza

Hanna Pinkowska-Zielińska