SNTR

“Spotkania na cztery pory roku” – 6.03.2024

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy 06.03.2024 r. o godz. 20:15 na platformie Zoom na kolejny wykład z cyklu “Spotkania na cztery pory roku“. 
 
Naszym gościem będzie Jarosław Gliszczyński z wykładem p.t. “Współczesna psychodrama w pracy z traumą”
 
Jarosław Gliszczyński jest specjalistą psychologiem klinicznym, psychoterapeutą i superwizorem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest również terapeutą, trenerem i superwizorem psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy i Europejskiego Stowarzyszenia Psychodramy. W pracy integruje podejście psychodynamiczne i psychodramę. Jest kierownikiem Śląskiej Szkoły Psychoterapii, w której to właśnie te dwa podejścia do psychoterapii są wiodące.
“Współczesna psychodrama oferuje bardzo wiele w temacie psychoterapii osób straumatyzowanych. Z moich ponad dwudziestoletnich doświadczeń w terapii psychodramą straumatyzowanych pacjentów wynika duża skuteczność tego sposobu pracy. Na gruncie psychodramy powstały też nadzwyczaj ciekawe i dostosowane do współczesnej wiedzy o PTSD koncepcje teoretyczne oraz sposoby terapii. Mój wykład  będzie prezentacją tego co może zaoferować psychodrama – rozumiana nie tylko jako technika psychoterapii ale jako odrębne do niej podejście- w obszarze psychoterapii traumy.”
 
Zgłoszenia wraz z opłatą prosimy kierować na adres sntr.ptp@gmail.com do 03.03.2024. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
 
Dla członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin z opłaconymi na bieżąco składkami udział w wykładzie jest bezpłatny, odpłatność dla członków Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP wynosi 20 zł, dla pozostałych osób 40 zł
 
Opłaty prosimy przesłać na konto SNTR 65 1050 1445 1000 0012 0294 6412.
 
Wraz z mailem zgłoszeniowym prosimy od razu dołączyć potwierdzenie przelewu (osoby, dla których wykład jest odpłatny).
 
Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu zgłoszenia i opcjonalnie dowodu wpłaty w poniedziałek 04 marca.
 
W imieniu Zarządu SNTR PTP serdecznie Państwa zaprasza 
Hanna Pinkowska-Zielińska