SNTR

Wykłady na cztery pory roku – 15.11.2023

Dzień dobry!

Pożegnaliśmy lato, zagościła u nas jesień, co oznacza, że przyszedł czas na kolejne spotkanie
w ramach cyklu spotkań Wykłady na cztery pory roku.
Już 15 listopada o godz. 20.15 na platformie Zoom spotkamy się ponownie z Franco de Masi. Jego wystąpienie nosi tytuł: „Psychopatologia. Powrót do korzeni”.

Nasz gość to wybitny włoski psychoanalityk, z wykształcenia lekarz psychiatra. Przez wiele lat pracował w szpitalach psychiatrycznych. Jest analitykiem szkoleniowym Włoskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Od ponad 30 lat prowadzi praktykę psychoanalityczną w Mediolanie.
Jest autorem licznych książek, które znane mogą być polskim psychoterapeutom dzięki wydawnictwu Oficyna Ingenium. Dotychczas w języku polskim ukazały się następujące pozycje: Podatność na psychozę, Praca z trudnymi pacjentami, Kres istnienia, Perwersja sadomasochistyczna, Wykłady z psychoanalizy, Odsłanianie tajemnicy psychozy.
Franco de Masi jest także uznanym i cenionym na świecie superwizorem. Od siedmiu lat z jego superwizji korzysta duża grupa polskich psychoterapeutów psychoanalitycznych.

Spotkane tłumaczyć będzie Anna Mędrzejewska – certyfikowana analityczka grupowa, superwizorka terapii grupowej i indywidualnej Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, szkoleniowa analityczka grupowa.
Miłośniczka włoskiej kultury, kuchni i języka włoskiego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: sntr.ptp@gmail.com do 12.11.2023.

Po opłaceniu spotkania prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu.
Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu zgłoszenia i opcjonalnie dowodu wpłaty na kilka dni przed wykładem.

Dla członków Sekcji Naukowej Terapii Rodzin udział w wykładzie jest bezpłatny, odpłatność dla członków Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP wynosi 40 zł, dla pozostałych osób 60 zł.
Opłaty prosimy przesłać na konto SNTR 65 1050 1445 1000 0012 0294 64 12

W imieniu Zarządu SNTR PTP
serdecznie Państwa zaprasza Hanna Pinkowska-Zielińska